KONST / Litografier / Färglitografi 12297141
nr 1229 7141
Bo Cronqvist
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, Fyr. Signerad, numrerad 2/100, bladets mått: 48x58
Bo Cronqvist, svensk målare och grafiker född i Lund 1948.
Utrop:
400 kr
Såld:
500 kr
måndag 21 januari 2019
kl 18:30:47
450 kr